شاهکار جدید بوگاتی

معرفی Centodieci، شاهکار جدید بوگاتی

شاهکار جدید بوگاتی

مرداد ۲۷, ۱۳۹۸

بوگاتی این بار در ساحل پبل و با یک هایپر کار جدید خود را به دنیا معرفی کرد.

این خودرو نماد شکوه و قدرت همیشگیه شرکت بوگاتی میباشد.

بوگاتی Centodieci به مناسبت ۱۱۰ سالگی تاسیس این کمپانی خودروسازی معرفی شده و در واقع ادای احترامی به خودروی منحصربه فرد EB110 مربوط به دهه ۹۰ میلادی خواهد بود، هرچند بوگاتی تولید و عرضه آن به مشتریان را تنها به ۱۰ دستگاه محدود کرده است و هریک از آنان قیمت پایه ۸ میلیون یورو یا چیزی معادل ۸.۹ میلیون دلار خواهد داشت.

بوگاتی EB 110

این خودرو اسپرت در سال ۱۹۹۱ ساخته شده است و در این مدل از یک پیشرانه ۳.۵ لیتری ۱۲ سیلندر با قدرت ۵۵۰ اسب بخار استفاده شده است و حداکثر سرعت آن ۳۴۲ کیلومتر بر ساعت میباشد.

نسخه اسپرت EB 110

بوگاتی EB110 یک نسخه‌ی تولید محدود خاص‌تر با نام EB110 Super Sport دارد که با تغییراتی در واحد کنترل الکترونیکی موتور (ECU) و سیستم اگزوز توان خروجی آن به ۶۱۰ اسب بخار افزایش پیدا کرده است.

با تغییرات اعمال‌شده در مدل SS، این نسخه می‌تواند در ۳.۳ ثانیه سرعت خود را از صفر به صدکیلومتر بر ساعت رسانده و سپس به حداکثر سرعت ۳۵۴کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

الهام گرفته از مسابقات لمانز

مدل EB110 سوپر اسپرت به یاد خودروهای مسابقات GT1 لمانز طراحی و ساخته شد و به همین منظور برای خاص شدن بیشتر این خودرو، تنها ۳۰دستگاه از آن به تولید رسید. این تیراژ تولید پایین، EB110 سوپر اسپرت را تبدیل به یکی از خاص‌ترین خودروهای موجود در جهان می‌کند به‌خصوص اینکه مایکل شوماخر، راننده‌ی افسانه‌ای فرمول یک نیز یکی از این مدل‌ها را خریداری کرد.

بخش فنی بوگاتی Centodieci 

قلب تپنده این خودرو از یک موتور ۱۶ سیلندر با قدرت ۱۶۰۰ اسب بخار تشکیل شده است.

این خودرو الهام بخش میتواند صفر تا ۱۰۰ را در ۲.۴ ثانیه و صفر تا ۲۰۰ را در ۶.۱ ثانیه طی کند.

البته سرعت این خودرو به ۳۸۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است که برای بوگاتی این محدودیت سرعت خوب نیست.

نسخه جدید این خودرو به رنگ سفید معرفی شده است ولی شرکت اعلام کرده است که خریداران میتوانند رنگ دلخواه خود را سفارش دهند.


برچسب‌ها:, , , , , , ,

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت ویرا فن آوری سورن می باشد.

درخواست امداد

جهت درخواست امداد میتوانید بصورت مستقیم با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

(+98-920) 1231440