محصولات جدید چری

محصولات جدید چری

تیر ۲۳, ۱۳۹۸

چری در راه جهانی شدن

شروع تبلیغات چری در دبی با ۳۳ تابلو در فرودگاه بین المللی

چری در راه جهانی شدن

شروع تبلیغات چری در دبی با ۳۳ تابلو

اخیرا شرکت خودرو سازی چری تبلیغات خود را در ترمینال شماره ۳ فرودگاه بین المللی دبی که حدود ۷۰ درصد مسافران را در اختیار دارد نصب کرده است.

به گزارش چارچرخ دوبی یکی از ثروتمند ترین شهر های جهان میباشد، فرودگاه بین المللی دبی نیز بزرگترین فرودگاه جهان و دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی امارات است. البته مانند مرکز خرید های بزرگ دبی که پارکینگ های آن ها مملو از خودرو های لوکس و سوپر اسپرت میباشد پارکینگ فرودگاه بین المللی نیز به همین صورت است.

اخیرا چری تبلیغات خود را در ترمینال شماره ۳ فرودگاه بین المللی دبی که حدود ۷۰ درصد مسافران را در اختیار دارد، نصب شده است.

شرکت چری در سال گذشته ۲ خودرو آریزو۶ و آریزو۸ را رونمایی کرده است و عکس این دو خودرو بر روی تابلو های فرودگاه بین المللی دبی میباشد.  این امر نشان می دهد درحال‌حاضر برند چری  توانایی ارائه محصولات جدید در سطح جهان را به‌طور همزمان دارد. همچنین باید اشاره کرد  علاوه‌بر دوبی، در بسیاری از بازارهای خارج کشور می‌توان مدل‌های برند چری را دید. به‌عنوان‌مثال می‌توان به مصر اشاره کرد.

حصولات چری  در تمام  نقاط این کشور از قاهره گرفته تا سایر شهرها دیده می‌شوند. محصولات برند چری براساس استراتژی این برند که حضور در بازارهای جهانی است، در بازارهای خارجی حضور چشمگیری دارند. به‌گفته نمایندگان چری، مصرف‌کنندگان این برند در خاورمیانه عمدتا قضات، وکلا و صاحبان کسب‌وکار خصوصی هستند. البته ممکن است برخی افراد مالک خودروهایی از برندهایی چون مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و باشند. این گروه مصرف‌کنندگان باتوجه به اولویت‌ها و عملکرد کلی محصول،  خودرو خود را انتخاب می‌کنند. به‌همین‌دلیل برخی از آنها محصولات چری را به‌عنوان وسیله نقلیه‌دوم برمی‌گزینند به همین‌دلیل می‌توان گفت در کشورهای خاورمیانه امروزه برند چری ازجمله انتخاب‌های افراد طبقه متوسط است. علاوه‌بر بازار خاورمیانه چری پایگاه تولیدی را در روسیه، شمال آفریقا و آمریکای‌جنوبی راه‌اندازی کرده است و به تدریج با فرایند محلی‌سازی این تاسیسات، تولید را تسهیل می‌کنند.

صادرات چری

چری در ۱۶ سال اخیر رتبه نخست صادرات را ازان خود کرده است و محصولات خود را به بیش از ۸۰ کشور جهان صادر میکند. در این راستا ۱۰ کارخانه تولیدی تاسیس کرده و دارای ۱۵۰۰ نمایندگی مجاز فروش و خدمات است.

منبع: دنیای خودرو


برچسب‌ها:, , , , , , ,

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت ویرا فن آوری سورن می باشد.

درخواست امداد

جهت درخواست امداد میتوانید بصورت مستقیم با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

(+98-920) 1231440