قرعه کشی خودرو های ثبت نامی ایران خودرو چه روزی انجام میشود

قرعه کشی خودرو های ثبت نامی ایران خودرو چه روزی انجام میشود

قرعه کشی خودرو های ثبت نامی ایران خودرو چه روزی انجام میشود

خرداد ۱۱, ۱۳۹۹

فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در نشست خبری خود با اصحاب رسانه پیرامون فرایند ثبت نام متقاضیان خودرو صحبت کرد و در این خصوص افزود که ثبت نام‌ فروش مخصوصا ایران خودرو تا ۱۴ خرداد ماه ادامه دارد و از شنبه هفته آینده، قرعه ‌کشی میان متقاضیان انجام خواهد شد و حداقل تا ٣ ماه، خودرو به افراد انتخاب شده تحویل داده می شود. لازم به ذکر است که پیش فروش دیگری هم در هفته آینده خواهیم داشت که موعد تحویل آنان برای سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بهبود برنامه‌ ریزی گروه صنعتی ایران خودرواعلام کرد که از اسفند ماه امسال، ورود مشتری به داخل نداریم و در تلاش هستیم آن را بهسازی کنیم. در ایران خودرو کار‌های مثبتی در خصوص مدیریت هزینه انجام گرفته است و بحث‌ های آموزشی که در گروه ایران خودرو مطرح شده، کار‌های مثبتی هم انجام شده است. در موضوع طراحی سازمانی نیازمند قابلیت سازی در سازمان هستیم که یکی از آن‌ ها منابع انسانی کارآمد هستند.
به گزارش چارچرخ و به نقل از ایران جیب، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه صحبت های خود با اشاره به تعدیل نیروی این گروه خودروسازی، اضافه کرد که از شهریور سال گذشته تمام تلاش ما در راستای کاهش تعدیل نیرو بوده است، اما در نهایت مجبور به تعدیل نیروی ۷۷۰ نفر از کارکنانمان شده ایم که البته بازنشسته هم بوده اند. از نیروی پیمانکار یک نفر هم تعدیل نداشته‌ ایم و حدود ۱۴۰ هزار نفر در شبکه قطعه سازی جذب شده اند و در سال جاری هم ۵۰۰ نفر بازنشسته خواهیم داشت.


برچسب‌ها:, ,

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت ویرا فن آوری سورن می باشد.

درخواست امداد

جهت درخواست امداد میتوانید بصورت مستقیم با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

(+98-920) 1231440